WSA w Szczecinie

ul. Staromłyńska 10
70-561 Szczecin
www.bip.szczecin.wsa.gov.pl
 

Wydział Informacji Sądowej
Przewodniczący Wydziału - Rzecznik Prasowy
sędzia WSA Maria Mysiak
Kierownik Sekretariatu
Katarzyna Jarosz
tel.: 91 48 49 245
fax: 91 48 49 269
e-mail: info@szczecin.wsa.gov.pl
Informacja o sprawach w toku
tel.: 91 48 49 255, 91 48 49 245
fax: 91 48 49 269
Informacja o właściwości sądu oraz wnioski dot. działalności sądu
tel.: 91 48 49 255, 91 48 49 245
fax: 91 48 49 269
Biblioteka
Anna Miedzianowska
tel.: 91 48 49 310
fax: 91 48 49 269
e-mail: a.miedzianowska@szczecin.wsa.gov.pl


Prezes WSA
sędzia NSA Grzegorz Jankowski

Wiceprezes WSA
sędzia WSA Alicja Polańska
Sekretariat
Elżbieta Kucharczyk
tel.: 91 48 49 222
fax: 91 48 80 752
e-mail: sekretariat@szczecin.wsa.gov.pl
Dyrektor WSA
Tomasz Kubiak
tel.: 91 48 49 250, 48 49 300
fax: 91 48 49 272
e-mail: t.kubiak@szczecin.wsa.gov.pl


Wydział I
Przewodniczący Wydziału
sędzia WSA Alicja Polańska
Kierownik sekretariatu
Agnieszka Chojnacka
tel.: 91 48 49 228, 91 48 49 211
fax: 91 48 80 270,
e-mail: a.chojnacka@szczecin.wsa.gov.pl
właściwość spraw : 602, 611, 622, 630, 637, 653, 655
oraz: 638, 639, 640, 641, 642, 644, 656, 657 jeżeli ich przedmiot dotyczy dziedzin objętych ww. symbolami.

Wydział II
Przewodniczący Wydziału
sędzia WSA Arkadiusz Windak
Kierownik sekretariatu
Jadwiga Ratman-Glapa
tel.: 91 48 49 208, 91 48 49 207
fax: 91 48 80 270,
e-mail: j.ratman-glapa@szczecin.wsa.gov.pl
własciwość spraw: 601, 603, 604, 605, 606, 607, 608, 609, 610, 612, 613, 614, 615, 616, 617, 618, 619, 620, 621, 623, 624, 625, 626, 627, 628, 629, 631, 632, 633, 634, 635, 636, 645, 646, 647, 648, 649, 650, 651, 652, 654
oraz: 638, 639, 640, 641, 642, 644, 656, 657 jeżeli ich przedmiot dotyczy dziedzin objętych ww. symbolami.


Oddział Administracyjno-Gospodarczy
Tomasz Korpal
tel.: 91 48 49 300
fax: 91 48 49 272
e-mail: t.korpal@szczecin.wsa.gov.pl

Oddział Spraw Ogólnych i Osobowych
Kierownik
Dorota Sędzicka
tel.: 91 48 49 302
fax: 91 48 49 271
e-mail: d.sedzicka@szczecin.wsa.gov.pl

Oddział Finansowo - Budżetowy
Kierownik - Główny Księgowy
Maria Krzysztofik
tel.: 91 48 49 218
fax: 91 48 49 217

e-mail: m.krzysztofik@szczecin.wsa.gov.pl