Sędziowie NSA

 

Sędziowie Naczelnego Sądu Administracyjnego:

 

Prezes Naczelnego Sądu Administracyjnego

Marek Zirk-Sadowski

 

Jan Rudowski – Wiceprezes Naczelnego Sądu Administracyjnego

Jacek Chlebny - Wiceprezes Naczelnego Sądu Administracyjnego 

 

Skład Kolegium Naczelnego Sądu Administracyjnego

Przewodniczący Kolegium:

Marek Zirk – Sadowski      

                                  

Członkowie Kolegium:

  1. Jacek Chlebny                            
  2. Dariusz Dudra
  3. Roman Hauser
  4. Maciej Jaśniewicz
  5. Elżbieta Kremer
  6. Andrzej Kuba                          
  7. Zdzisław Kostka
  8. Małgorzata Niezgódka-Medek                              
  9. Małgorzata Pocztarek               
  10. Cezary Pryca
  11. Jan Rudowski                                              

 

Izba Finansowa:

  1. Jan Rudowski –Prezes Izby Finansowej
  2. Stefan Babiarz
  3. Adam Bącal - Naczelnik Wydziału IV w Biurze Orzecznictwa 
  4. Stanisław Bogucki
  5. Jacek Brolik – Prezes Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Łodzi
  6. Beata Cieloch
  7. Arkadiusz Cudak
  8. Bogusław Dauter
  9. Maria Dożynkiewicz
  10. Anna Dumas - Prezes Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Krakowie
  11. Jan Grzęda
  12. Antoni Hanusz
  13. Maciej Jaśniewicz
  14. Tomasz Kolanowski - Zastępca Przewodniczącego Wydziału II Izby Finansowej
  15. Marek Kołaczek
  16. Sylwester Marciniak  - Przewodniczący Wydziału Informacji Sądowej
  17. Artur Mudrecki -Naczelnik Wydziału III w Biurze Orzecznictwa
  18. Izabela Najda - Ossowska
  19. Grażyna Nasierowska
  20. Małgorzata Niezgódka – Medek - Przewodnicząca Wydziału I Izby Finansowej
  21. Danuta Oleś
  22. Ryszard Pęk
  23. Jerzy Płusa
  24. Sławomir Presnarowicz
  25. Hieronim Sęk - Zastępca Rzecznika Dyscyplinarnego NSA
  26. Jolanta Sokołowska
  27. Roman Wiatrowski  - Zastępca Przewodniczącego Wydziału I Izby Finansowej
  28. Krzysztof Winiarski
  29. Bartosz Adam Wojciechowski - Naczelnik Wydziału VII w Biurze Orzecznictwa
  30. Małgorzata Wolf – Kalamala
  31. Aleksandra Wrzesińska – Nowacka – Przewodnicząca Wydziału II Izby Finansowej
  32. Tomasz Zborzyński
  33. Marek Zirk-Sadowski - Prezes NSA
  34. Janusz Zubrzycki

 

Izba Gospodarcza:

  1. Zbigniew Czarnik
  2. Dorota Dąbek
  3. Dariusz Dudra
  4. Małgorzata Grzelak
  5. Maria Jagielska - Zastępca Przewodniczącego Wydziału II Izby Gospodarczej
  6. Ludmiła Jajkiewicz – Zastępca Przewodniczącego Wydziału I Izby Gospodarczej
  7. Gabriela Jyż
  8. Joanna Kabat – Rembelska - Naczelnik Wydziału V w Biurze Orzecznictwa
  9. Hanna Kamińska
  10. Małgorzata Korycińska - Przewodnicząca Wydziału II Izby Gospodarczej
  11. Elżbieta Kowalik-Grzanka
  12. Wojciech Kręcisz
  13. Andrzej Kuba
  14. Barbara Mleczko – Jabłońska
  15. Piotr Pietrasz
  16. Piotr Piszczek
  17. Cezary Pryca
  18. Małgorzata Rysz
  19. Joanna Sieńczyło – Chlabicz – Naczelnik Wydziału VI w Biurze Orzecznictwa 
  20. Andrzej Skoczylas
  21. Krystyna Stec
  22. Mirosław Trzecki
  23. Henryk Wach

 

Izba Ogólnoadministracyjna:

  1. Jacek Chlebny – Prezes Izby Ogólnoadministracyjnej NSA 
  2. Barbara Adamiak
  3. Iwona Bogucka
  4. Małgorzata Borowiec
  5. Roman Ciąglewicz
  6. Grzegorz Czerwiński
  7. Arkadiusz Despot – Mładanowicz – Naczelnik Wydziału II w Biurze Orzecznictwa
  8. Maciej Dybowski
  9. Tamara Dziełakowska
  10. Zofia Flasińska - Przewodnicząca Wydziału II Izby Ogólnoadministracyjnej
  11. Roman Hauser - Dyrektor Biura Orzecznictwa
  12. Wojciech Jakimowicz - Zastępca Przewodniczącego Wydziału Informacji Sądowej
  13. Andrzej Jurkiewicz
  14. Leszek Kiermaszek - Prezes Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Gliwicach
  15. Zdzisław Kostka
  16. Elżbieta Kremer
  17. Marzenna Linska – Wawrzon
  18. Aleksandra Łaskarzewska
  19. Anna Łuczaj
  20. Małgorzata Masternak – Kubiak
  21. Wojciech Mazur– Prezes Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Warszawie
  22. Paweł Miładowski
  23. Małgorzata Miron - Zastępca Przewodniczącego Wydziału II Izby Ogólnoadministracyjnej
  24. Wiesław Morys
  25. Czesława Nowak-Kolczyńska
  26. Monika Nowicka
  27. Małgorzata Pocztarek
  28. Jolanta Rudnicka - Zastępca Przewodniczącego Wydziału I Izby Ogólnoadministracyjnej
  29. Robert Sawuła
  30. Jerzy Siegień - Zastępca Dyrektora Biura Orzecznictwa
  31. Jolanta Sikorska
  32. Rafał Stasikowski
  33. Jerzy Stelmasiak
  34. Marek Stojanowski - Przewodniczący Wydziału I Izby Ogólnoadministracyjnej
  35. Przemysław Szustakiewicz
  36. Zbigniew Ślusarczyk
  37. Andrzej Wawrzyniak
  38. Mirosław Wincenciak
  39. Marian Wolanin - Naczelnik Wydziału I w Biurze Orzecznictwa
  40. Tomasz Zbrojewski
  41. Zygmunt Zgierski
  42. Teresa Zyglewska
  43. Olga Żurawska-Matusiak

                       

Biuro Orzecznictwa

  1. Roman Hauser - Dyrektor Biura Orzecznictwa
  2. Jerzy Siegień - Zastępca Dyrektora Biura Orzecznictwa

 

Wydział Informacji Sądowej:

  1. Sylwester Marciniak – Przewodniczący Wydziału Informacji Sądowej
  2. Wojciech Jakimowicz - Zastępca Przewodniczącego Wydziału Informacji Sądowej

 

Rzecznik Dyscyplinarny 

  1. Jerzy Chromicki - Rzecznik Dyscyplinarny NSA
  2. Hieronim Sęk - Zastępca Rzecznika Dyscyplinarnego NSA