W dniu 25 czerwca 2026 r. odbyła się ostatnia sesja z udziałem sędziego NSA Tomasza Smolenia

Ogłoszenia 25 czerwca 2026

ostatnia sesja z udziałem sędziego NSA T. Smolenia  

W dniu dzisiejszym odbyła się ostatnia sesja sędziego NSA Tomasza Smolenia, który z dniem 23 sierpnia 2026 r. przejdzie w stan spoczynku. Pan sędzia Tomasz Smoleń postanowieniem Prezydenta RP z dnia 29 listopada 2024 r. nr  1130.59.2024 został powołany do pełnienia urzędu na stanowisku sędziego Naczelnego Sądu Administracyjnego. Orzekał w Izbie Gospodarczej w I Wydziale.