Archiwum aktualności

Udział Prezesa NSA w Święcie Chanuki w Kancelarii Sejmu

W dniu 14 grudnia 2023 r. Prezes Naczelnego Sądu Administracyjnego Jacek Chlebny uczestniczył w uroczystości Święta Chanuki ceremonii zapalenia menory chanukowej w Kancelarii Sejmu.
więcej >

Udział Wiceprezesa NSA w powołaniu Prezesa Rady Ministrów wraz z Radą Ministrów.

W dniu 13 grudnia 2023 r. w Pałacu Prezydenckim, w Sali Kolumnowej Wiceprezes NSA Jan Rudowski wziął udział w uroczystościach
więcej >

Udział Prezesa NSA w posiedzeniu Sejmu RP

W dniu 11 grudnia 2023 r. Prezes NSA Jacek Chlebny wysłuchał exposé Prezesa Rady Ministrów Mateusza Morawieckiego oraz wziął udział w posiedzeniu Sejmu w przedmiocie wyboru Prezesa Rady Ministrów. W dniu 12 grudnia 2023 r. Prezes NSA Jacek Chlebny wysłuchał exposé Prezesa Rady Ministrów Donalda Tuska.
więcej >

Uroczystość wręczenia aktów powołania do pełnienia urzędu na stanowiskach sędziowskich i asesorskich w dniu 6 grudnia 2023 r.

W dniu 6 grudnia 2023 r. Prezes Naczelnego Sądu Administracyjnego Jacek Chlebny wziął udział w uroczystości wręczenia aktów powołania do pełnienia urzędu na stanowiskach sędziowskich i asesorskich.
więcej >

Udział Prezesa NSA w inauguracyjnych posiedzeniach Sejmu RP i Senatu RP

13 listopada 2023 r. Prezes NSA Jacek Chlebny wziął udział
więcej >

Udział Prezesa Naczelnego Sądu Administracyjnego w obchodach Narodowego Święta Niepodległości

W dniu 11 listopada 2023 r. Prezes Naczelnego Sądu Administracyjnego Jacek Chlebny, na zaproszenie Prezydenta RP, wziął udział w Uroczystej Odprawie Wart dla uczczenia Narodowego Święta Niepodległości na Placu Marszałka Józefa Piłsudskiego w Warszawie, a następnie
więcej >

Konferencja „Wolna-Niepodległa” w 105. Rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości

W dniu 10 listopada 2023 r. w siedzibie Naczelnego Sądu Administracyjnego w przeddzień 105 Rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości odbyła się konferencja „Wolna-Niepodległa”.
więcej >

Uroczyste wręczenie przez Przewodniczącego Państwowej Komisji Wyborczej zaświadczeń o wyborze na posłów i senatorów

W dniach 26 i 27 października 2023 r. miało miejsce uroczyste wręczenie przez Przewodniczącego Państwowej Komisji Wyborczej zaświadczeń o wyborze na posłów i senatorów. W uroczystości wziął udział Prezes Naczelnego Sądu Administracyjnego Jacek Chlebny.
więcej >

Uroczystość wręczenia aktów powołania do pełnienia urzędu na stanowiskach sędziowskich i asesorskich w dniu 17 października 2023 r.

W dniu 17 października 2023 r. Prezes Naczelnego Sądu Administracyjnego Jacek Chlebny wziął udział w uroczystości wręczenia aktów powołania do pełnienia urzędu na stanowiskach sędziowskich i asesorskich
więcej >

Wizyta delegacji Najwyższego Sądu Administracyjnego Republiki Litewskiej w NSA

W dniach 24-26 września wizytę w Naczelnym Sądzie Administracyjnym złożyła delegacja Najwyższego Sądu Administracyjnego Republiki Litewskiej na czele z Prezes NSA Litwy Skirgailė Žalimienė, która przybyła wraz z Wiceprezesem NSA Litwy Ernestasem Spruogisem oraz Sędzią NSA Litwy Veslavą Ruskan.
więcej >
strona 1 2 3 4 >